Cei care doresc să participe la spectacolul formaţiei BZN ce va avea loc în luna iunie la Braşov pot achiziţiona bilete online de pe bilete.ro, biletoo.ro şi eventim.ro, dar şi de la Patinoarul Olimpic, Libraria St. O. Iosif şi de la agenţia de bilete de la Xerox, vizavi de magazinul Star.
Categoriile de bilete variază în funcţie de locul în sală şi de distanţa faţă de scenă, preţurile acstora fiind de 50, 75, 100, 150 şi 200 de lei în tribune şi de 300 de lei la sectorul VIP (pe teren, în faţa scenei).
Show-ul BZN Best OF va avea loc la Braşov pe 4 iunie, la Patinoarul Olimpic şi face parte din turneul european pe care trupa îl susţine. Soliştii legendarei formaţii olandeze BZN, Jan Keizer şi Anny Schilder, vor susţine un recital de excepţie însoţiţi de alţi 8 muzicieni, oferind împreună două ore de muzică live, într-un decor special. BZN este unul dintre cele mai populare nume ale muzicii europene. Formaţia s-a lansat în 1966 sub titulatura de Band Zonder Naam ("Trupa fără nume"), Jan Keizer si Anny Schilder fiind cele două voci de aur ale trupei. În cei peste 40 de ani de carieră muzicală au produs peste 40 de albume şi mai mult de 400 de melodii. În perioada acelor ani, BZN a concurat pe scenele lumii cu ABBA, Beatles, Rolling Stone sau Pink Floyd. L.A.